NAŠROT doporučuje – jihomoravský Roverský scuk

Všem našim příznivcům doporučujeme velmi přínosnou roverskou akci. A myslíme to upřímně, neboť také jihomoravský ROVERSKÝ SCUK má svůj podíl, že jsme zrealizovali NAŠROT. Minulého ročníku se totiž zúčastnil Šmudla a v mnohém ho SCUK posunul dále.

Na SCUKU se totiž setkáte s několika zkušenými organizátory roverských akcí (např. ObRok, Závod tří vrchů, Roveriáda,…), kteří vám řeknou, jak to funguje na těchto akcích a jak udělat dobrou roverskou akci. Na SCUKU také poznáte nové kamarády a na závěr budete mít jistě dobrý pocit z dobře prožitého víkendu!

Kdy: 11. – 13. 10. 2013

Kde: skautská základna v Jihomoravském kraji

Pro koho: R+R ve věku asi 17 – 20 let (není to striktní), skupinky po 3 lidech nebo jednotlivci

Web: roverskejscuk.skauting.cz

A co říká Šmudla o minulém ročníku?

Roverský SCUK byl pro mě velkou akcí. Ne počtem účastníků, protože nás tam moc nebylo, ale bylo to skvélě, protože je to vyloženě pro rovery, jsou tam lidi, kteří dělají s roverama a hlavně to dělali lidi, kteří něco znamenají (hlavní boss obroku), člen roverského odboru, zparvodaj pro RR na kraji, …..Moc sem si vážil toho, že sem mohl strávit s takovýma lidma

A to nejlepší na konec – na SCUKU také potkáte kromě jiných organizátorů i Šmudlu! 🙂

scuk_2013_565px